Zabiegi

Fotodepilacja ( depilacja za pomocą IPL )
Ilość zabiegów zależy od fototypu skóry, właściwości  włosów, wieku , płci  oraz profilu hormonalnego klienta. Czas trwania poszczególnych zabiegów zależy od rozmiarów depilowanej powierzchni, a odstęp pomiędzy nimi powinien wynosić około 4 tygodni. Rezultaty są widoczne już od pierwszego zabiegu i dotyczą zarówno wypadania istniejącego owłosienia jak i jego wolniejszego  tempa wzrostu.
Zaletą zabiegów przy użyciu depilacji IPL jest to, że są praktycznie bezbolesne, a jednocześnie w rezultacie usuwają około 85% włosów

Fotoodmładzanie
 Efektem fotoodmładzania jest wygładzenie bruzd i zmarszczek mimicznych, poprawienie owalu twarzy i zmniejszenie porów. Zabieg dodaje skórze blasku, poprawia jej napięcie, wygładza i ujednolica karnację, dając ogółem wrażenie zdrowego i odmłodzonego wyglądu.

Usuwanie trądziku
Dzięki zastosowaniu silnych impulsów światła – IPL  możemy leczyć zmiany trądzikowe. Jest to zabieg  bezinwazyjny  i nie wyklucza nas z codziennego życia. Podczas serii zabiegów  światłem  IPL leczymy zmiany trądzikowe, jak również likwidujemy bakterie odpowiedzialne za przyczynę trądziku. Poprawia się stan skóry, obkurczają się pory, następuje oczyszczenie naskórka i hamowany jest rozwój bakterii, co prowadzi do zapobieżenia ponownego pojawienia się zmian. Możemy również minimalizować blizny potrądzikowe. Dodatkowym efektem zabiegu jest wygładzenie naskórka oraz pozbycie się drobnych zmarszczek mimicznych.
Zabiegi przeprowadza się w krótkich odstępach czasowych, zaleca się 2 zabiegi tygodniowo przez okres 4 tygodni. Jednak ustalenie dokładnej ilości zabiegów nie jest możliwe  bez konsultacji w salonie.

Usuwanie przebarwień
Usuwanie przebarwień metodą IPL, jak wykazały badania naukowe, jest wysoce skuteczne. Wiązka światła skutecznie nagrzewa i rozbija nagromadzoną w naskórku melaninę. Dzięki podgrzaniu odpowiednich struktur naskórka następuje ich samozniszczenie. Takie samozniszczenia pobudzają wiele zmian kosmetycznych, jedną z nich jest usuwanie przebarwień.
Zabieg wykonuje się z reguły co 15 dni aż do wyeliminowania zmian. Czas ten może zostać skrócony bądź przyspieszony,  a ilość sesji zależna jest od potrzeb klienta.
Pierwszym objawem pozabiegowym jest przyciemnienie plam, co jest normalne i świadczy o efektywności zabiegu. Po kilku dniach następuje proces samozłuszczania i przebarwienia bledną, a z każdym zabiegiem stają się jaśniejsze. Zabiegi, oprócz tego, że walczą z przebarwieniami, skutecznie poprawiają kondycję naszej skóry walcząc z jej niedoskonałościami.strona główna | powrót

Depilacja IPL - Salony w miastach:

INTRANET
Wykonanie - Projektowanie i tworzenie stron www Poznań, firma Wena.Net