Metoda

Metoda i Zabiegi Fotodepilacji i Fotoodmładzania no+vello

IPL czyli Silne Impulsy Światła jest najnowszą i najbardziej innowacyjną metodą wykonywania zabiegów trwałej depilacji i odmładzania skóry.

Depilacja IPL NIE jest depilacją laserową.

Zabiegi fotodepilacji i fotoodmładzania wykonuje  się za pomocą światła. Ta definicja obejmuje dwie technologie: laser i IPL ( silne impulsy światła). Główna różnica pomiędzy obiema metodami  polega na tym, że zabiegi IPL, jako nowocześniejsza technologia, mogą być wykonywane na większym zakresie fototypów skóry i barwy włosów. Kolejną ważną przewagą IPL jest fakt, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i niedrogi.  Salony fotodepilacji i fotoodmładzania no+vello pracują na najnowocześniejszych urządzeniach IPL na rynku, aby zapewnić najlepsze rezultaty już od pierwszego zabiegu.

Udaj się do najbliższego salonu no+vello aby poddać się darmowemu testowi, a będziesz zaskoczony.


IPL jak to działa?

IPL jest metodą trwałej depilacji wykorzystującą impulsy światła i opartą na zasadzie selektywnej fototermolizy. Powierzchnia skóry  z niechcianym owłosieniem jest eksponowana na działanie serii bardzo krótkich i skoncentrowanych impulsów światła. Włos pochłania światło  ( w rzeczywistości pochłania je znajdująca się we włosach  melanina ), które następnie przekształcane jest w energię cieplną. Energia światła rozgrzewa mieszek włosowy blokując mechanizm wzrostu  w jego macierzy. W mieszkach włosowych znajduje się większe skupienie melaniny, światło pochłaniane jest przez pigment włosa , a nie otaczające go tkanki skóry . Stąd zasada działania nazywana jest selektywną fototermolizą.
IPL jest innowacyjną, sprawdzoną i bezpieczną metodą depilacji ciała. W porównaniu z tradycyjną depilacją laserową  okazuje się być mniej bolesna, bardziej wszechstronna i dająca długotrwałe rezultaty. Uznawana jest za najbardziej efektywną i najmniej bolesną metodę wśród wszystkich technik depilacji.


Nasz sprzęt Metoda i Zabiegi Fotodepilacji i Fotoodmładzania no+vello

Urządzenia IPL no+vello wykonują zabiegi na różnych fototypach skóry. Korzystając ze sprzętu no+vello można się opalać w odstępnie 2 tygodni przed i po zabiegu. Posiadamy własne laboratorium, w którym prowadzone są testy i stałe próby ulepszenia naszych urządzeń, aby zapewnić klientom wysoką jakość i bezpieczeństwo zabiegów. Nasze urządzenia posiadają najwyższe natężenie energii  ( 60 J/cm2) spośród maszyn dostępnych na rynku kosmetycznym i wyposażone są w specjalny system chłodzenia Sub Zero Intense, który pozwala na zminimalizowanie uczucia ciepła , delikatnie znieczulając depilowaną skórę i zapobiegając odczuwaniu bólu. Urządzenia IPL no+vello pozwalają na przeprowadzanie bezpiecznych, szybkich i skutecznych zabiegów przy minimalnych w porównaniu do depilacji laserowej efektach ubocznych. strona główna | powrót

Depilacja IPL - Salony w miastach:

INTRANET
Wykonanie - Projektowanie i tworzenie stron www Poznań, firma Wena.Net