Franczyza

Franczyza Fotodepilacji i Fotoodmładzania no+vello

Rynek depilacji w Polsce

Depilacja to niewątpliwie jedna z najbardziej pożądanych i dochodowych usług oferowanych przez salony pielęgnacji urody.

Obecnie fotodepilacja IPL jest najmniej bolesną metodą długotrwałej depilacji, a ponadto najwygodniejszą i najmniej kosztowną.

Na rynku wśród kobiet oraz od niedawna wśród mężczyzn istnieje i cały czas rośnie zapotrzebowanie na depilację. Do czasu pojawienia się na rynku no+vello klient końcowy mógł usunąć niechciane owłosienie jedynie za pomocą: wosku, golarki lub korzystając z trwałego usuwania włosów metodą laserową.
Większość konsumentów jest świadoma istnienia technologii laserowej lecz z powodu bolesnych oraz drogich zabiegów metoda ta choć dobrze znana ogółowi dostępna jest tylko dla zamożnych klientów.

W niedalekiej przyszłości podobnie jak w innych krajach Unii Europejskiej oczekujemy wysokiego wzrostu zainteresowania naszymi usługami wśród mężczyzn. Obecnie mężczyźnie stanowią w Polsce 5% klientów, podczas gdy w Unii Europejskiej jest to 15-20%.

Nowa idea franczyzy

W 2007 roku no+vello opracowało i wdrożyło koncepcje biznesową opartą o urządzenia IPL (Silne Promienie Światła). Opracowana metoda oraz technologia jest podobna do lasera, jednak posiada kilka zdecydowanych zalet:

- Niższe koszty inwestycyjne i eksploatacyjne
- Bezbolesność zabiegów
- Nie ogranicza się jedynie do fotodepilacji

Klienci no+vello podzieleni są na dwie grupy:

- fotodepilacja – pomiędzy 20-40 lat
- fotoodmładzanie- powyżej 30 lat.

no+vello © oferuje wysoką dochodowość

no+vello jako marka jest światowym liderem w swojej branży z ponad 1000 otwartych salonów w takich krajach jak Hiszpania, Portugalia, Rumunia, Bułgaria, Bośnia, Włochy, Szwajcaria, Anglia, Meksyk i Brazylia. W niedalekiej przyszłości pierwsze salony zostaną otwarte w USA, Niemczech i innych krajach zachodnich. Na rynku międzynarodowym nie ma innego lidera w branży fotodepilacji i fotoodmładzania.

Polska powiela ten sam międzynarodowy schemat no+vello będąc największym graczem na rynku z 70 salonami otwartymi w pierwszym roku działalności.

Rewolucyjna taryfa cenowa, cena 99 zł za każdą część ciała oraz najwyższej klasy sprzęt przyczyniły się do osiągnięcia sukcesu i gwarantowanego zysku w każdym z naszych salonów.strona główna | powrót

Depilacja IPL - Salony w miastach:

INTRANET
Wykonanie - Projektowanie i tworzenie stron www Poznań, firma Wena.Net